Still Life with Vine
€190.00 *
Prices Taxfree ** plus shipping costs
Ready to ship today,
Delivery time appr. 3-5 workdays
- Order number: 421
Product information "Still Life with Vine"
| width: | 90 cm |
| genre: | still life |
| size range: | up to 60 x 90 cm |
| format: | landscape format |
| height: | 60 cm |
| category: | original painting |
| subject: | grapes, wine |
| technique: | oil and/or acryl on canvas |
Related links to "Still Life with Vine"
Viewed