Water Lily Pond with Goldfish
€1,200.00 *
Prices Taxfree ** plus shipping costs
Ready to ship today,
Delivery time appr. 3-5 workdays
- Order number: 429
Product information "Water Lily Pond with Goldfish"
| width: | 120 cm |
| genre: | animals, flowers, landscape |
| size range: | up to 90 x 120 cm |
| format: | landscape format |
| height: | 90 cm |
| category: | original painting |
| subject: | flowers, goldfish, pond, water lily |
| technique: | oil and/or acryl on canvas |
Related links to "Water Lily Pond with Goldfish"
Viewed