Duck Pond
€300.00 *
Prices Taxfree ** plus shipping costs
Ready to ship today,
Delivery time appr. 3-5 workdays
- Order number: 489
Product information "Duck Pond"
| width: | 60 cm |
| genre: | animals |
| size range: | up to 60 x 90 cm |
| format: | portrait format |
| height: | 90 cm |
| category: | original painting |
| subject: | duck pond, ducks, mallards, pond, water lily |
| technique: | oil and/or acryl on canvas |
Related links to "Duck Pond"
Viewed