Flowers at a Stream
€1,100.00 *
Prices Taxfree ** plus shipping costs
Ready to ship today,
Delivery time appr. 3-5 workdays
- Order number: 717
Product information "Flowers at a Stream"
| width: | 100 cm |
| genre: | landscape |
| size range: | up to 75 x 100 cm |
| format: | landscape format |
| height: | 30 cm |
| category: | original painting |
| artist: | Ute Herrmann |
| subject: | creek, flowers, meadow, trees |
| technique: | oil and/or acryl on canvas |
Related links to "Flowers at a Stream"
Viewed