Trees and Moss
€740.00 *
Prices Taxfree ** plus shipping costs
Ready to ship today,
Delivery time appr. 3-5 workdays
- Order number: 754
Product information "Trees and Moss"
| width: | 75 cm |
| genre: | landscape |
| size range: | up to 75 x 100 cm |
| format: | portrait format |
| height: | 100 cm |
| category: | original painting |
| subject: | forest, moss, trees |
| technique: | oil and/or acryl on canvas |
Related links to "Trees and Moss"
Viewed