The Night Watch
€1,400.00 *
Prices Taxfree ** plus shipping costs
Ready to ship today,
Delivery time appr. 3-5 workdays
- Order number: 438
Reproduction of Rembrand's painting "The Night Watch" more
Product information "The Night Watch"
Reproduction of Rembrand's painting "The Night Watch"
| width: | 120 cm |
| genre: | portrait |
| size range: | up to 90 x 120 cm |
| format: | landscape format |
| height: | 90 cm |
| category: | original painting |
| subject: | night watch, Rembrandt |
| technique: | oil and/or acryl on canvas |
Related links to "The Night Watch"
Viewed