Nude
€400.00 *
Prices Taxfree ** plus shipping costs
Ready to ship today,
Delivery time appr. 3-5 workdays
- Order number: 484
Product information "Nude"
| width: | 60 cm |
| genre: | nude |
| size range: | up to 60 x 90 cm |
| format: | portrait format |
| height: | 90 cm |
| category: | original painting |
| subject: | nude |
| technique: | oil and/or acryl on canvas |
Related links to "Nude"
Viewed